KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14896465
nr 1489 6465
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 7/15. Bildmått: 19x18,5, yttermått inklusive ram: 39x36 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:54:06
12/9 17:54:19
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert